Reklama

Reklama

Rita Ora w skąpym bikini. Pokazała za dużo?

Rita Ora nie boi się eksponować ciała. Na swoim instagramowym profilu często publikuje zdjęcia w dopasowanych kreacjach, podkreślających jej seksowną figurę. Niedawno wokalistka pochwaliła się fotografią w bardzo obcisłym bikini. Przesadziła?

Rita Ora to 29-letnia wokalistka, która w szybkim tempie zawładnęła listami przebojów na całym świecie. 

Reklama

Najbardziej znana jest z takich utworów jak: "Anywhere", "Let you love me" czy skocznego "Ritual", będącego owocem współpracy z artystą Jonasem Blue i DJ-em Tiësto.

Atrakcyjna artystka swoją niebanalną urodę zawdzięcza bez wątpienia korzeniom. Rita Ora urodziła się w albańskiej rodzinie. 

Kiedy miała rok, razem z matką wyemigrowała do Wielkiej Brytanii, gdzie dorastając odkryła w sobie pasję do muzyki. 

Niedawno artystka przeżywała trudne chwile. Miała problemy ze zdrowiem, więc musiała nieco zwolnić i odpocząć. Poddała się bolesnemu zabiegowi wycięcia migdałków podniebiennych.

Wolny czas pozwolił Ricie Orze naładować akumulatory i przemyśleć kilka spraw. 

Piosenkarka nie zapomniała jednak o swoich fanach, Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bardzo skąpym bikini, którym rozgrzała do czerwoności swoich fanów.  

 "Ciesz się życiem. Proszę. Chroń swoje serce i bądź z siebie dumny." - napisała w opisie pod odważną fotografią, zachęcając swoich fanów do tego, aby pokochali samych siebie i starali się wykorzystać jak najlepiej każdą chwilę. 

Patrząc na powyższe zdjęcie artystki, niełatwo jest skupić się na tym, co chciała przekazać, ale od razu widać, że wokalistka w pełni akceptuje swoją figurę.

Czarny strój kąpielowy, w którym opalała się Rita Ora, był na nią ewidentnie za mały. Ponętny biust piosenkarki nie zmieścił się w skąpy kostium.

Jakim cudem artystka tego nie zauważyła?  
A.W
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Rita Ora | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje