Reklama

Reklama

Rafał Maserak pokazał syna

Rafał Maserak od miesiąca jest szczęśliwym ojcem. Nikt nie spodziewał się, że czołowy amant polskiego show-biznesu z taką ochotą będzie się pokazywał w nowej roli.

Rafał Maserak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce tancerzy i choreografów, choć w młodości nie wiązał przyszłości z tą dyscypliną. Przed rozpoczęciem kariery tanecznej trenował koszykówkę i piłkę nożną. Ciężkie treningi i sukcesy w międzynarodowych konkursach zapewniły mu dwukrotny tytuł wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Reklama

Maserak zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Jego partnerkami były takie gwiazdy jak Małgorzata Foremniak, Katarzyna Figura, Weronika Książkiewicz, czy Anna Mucha. W listopadzie Maserak ogłosił światu, że spodziewa się z Małgorzatą Lis dziecka. Dla większości jego fanów ta informacja była ogromnym zaskoczeniem. Nie mogli uwierzyć, że naczelny amant polskiego show-biznesu zdecydował się założyć rodzinę.

Ostatnio Maserak opublikował  na Instagramie zdjęcie, na którym obejmuje swojego synka, który właśnie skończył miesiąc. W poście dołączonym do fotki wyznał, że jest przejęty obecną sytuacją w Polsce, ale stara się cieszyć małymi rzeczami.

"Sytuacja nie jest dla nikogo łatwa, dużo osób martwi się o swoją przyszłość i to co będzie gdy to wszystko się skończy ... też mam to z tylu głowy ale staram się cieszyć małymi rzeczami! Mój synek skończył wczoraj miesiąc" - napisał.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Rafała Maseraka!

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | 'Taniec z gwiazdami' | dzieci celebrytów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje