Reklama

Reklama

Rafał Brzozowski pokazał utwór na Eurowizję. Będzie hit?

Spekulacje w mediach okazały się prawdziwe. Wygląda na to, że TVP już zdecydowało, że to Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Wokalista pojedzie tam z piosenką "The Ride". Jak brzmi utwór?

Dzisiaj wszystko stało się jasne. Plotki o tym, że to właśnie Rafał Brzozowski, a nie Alicja Szemplińska pojedzie na tegoroczną Eurowizję, okazały się prawdą. 

Reklama

Już od pewnego czasu wiadomo było, że 12 marca TVP potwierdzi lub zaprzeczy, czy to właśnie ten wokalista będzie reprezentował nasz kraj na słynnym międzynarodowym wydarzeniu muzycznym. 

W "Pytaniu na śniadanie" poinformowano, że Rafał Brzozowski zawalczy o wygraną w konkursie. TVP na YouTube pokazało też piosenkę, z którą piosenkarz wystąpi na scenie. Będzie to utwór "The Ride". 

Posłuchajcie go już teraz!

Chociaż wielu fanów międzynarodowego wydarzenia sceptycznie pochodzi do występu Rafała Brzozowskiego na tegorocznej Eurowizji, to okazuje się, że artysta wcale nie jest "eurowizyjnym nowicjuszem". 

Wiadomo, że już od dłuższego czasu marzył o występie na tym festiwalu. Rafał Brzozowski w 2015 roku był prowadzącym polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2015, a cztery lata temu sam starał się o udział w Eurowizji z piosenką "Sky Over Europe". 

Później był też w polskim jury na Eurowizji 2019, a w ubiegłym roku współprowadził finał Eurowizji Junior 2020 w Warszawie. 

Jak wam się podoba piosenka Rafała Brzozowskiego?

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: eurowizja | Rafał Brzozowski | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje