Reklama

Reklama

Rafał Brzozowski odpowiedział na krytykę Elżbiety Zapendowskiej

Wybór Rafała Brzozowskiego jako kandydata na tegoroczną Eurowizję w Rotterdamie od początku budził kontrowersje. Jedni są nim zachwyceni, inni niekoniecznie. Wiadomo, że Elżbieta Zapendowska również nie należy do osób, które zachwycają się piosenką "The Ride". Jak wokalista odniósł się do słów krytyki?

Rafał Brzozowski jest tegorocznym reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Piosenkarz znany m.in. z utworu "Tak blisko" pojedzie do Rotterdamu z piosenką "The Ride", która budzi wśród fanów festiwalu skrajne emocje. 

Jest wielu takich, którym utwór przypadł do gustu, ale równie dużo jest osób, którym taneczny hit rodem z lat 80. wcale się nie podoba i uważają, że kto inny lepiej mógłby odnaleźć się na tegorocznym konkursie. Nie brakuje tych, którzy stawialiby na Alicję Szemplińską, wybraną w ubiegłym roku. 

Niedawno do decyzji odnośnie wyboru Rafała Brzozowskiego i jego piosenki na Eurowizję odniosła się Elżbieta Zapendowska, która w show-biznesie jest znana ze swoich krytycznych wypowiedzi. "The Ride" nie przypadło jej do gustu, więc nie jest entuzjastycznie nastawiona do majowego występu artysty. 

Reklama

Rafał Brzozowski postanowił odpowiedzieć na słowa krytyki, które padły pod jego adresem w wywiadzie, którego udzielił dla magazynu "Wprost".

Rafał Brzozowski uważa, że gdyby Elżbieta Zapendowska zobaczyła jego występ na żywo, to na pewno miałaby inne zdanie na ten temat. Dodał jednak, że szanuje jej opinię. 

A jak wam podoba się "The Ride"? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, aby przesłuchać utwór Rafała Brzozowskiego, to możecie zrobić to poniżej! 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | gwiazdy | Eurowizja 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje