Reklama

Reklama

Polskie celebrytki, które przeszły ogromne metamorfozy

Te celebrytki wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Czas zadziałał na ich korzyść i teraz wręcz nie można oderwać od nich wzroku. Zobaczcie, jak się zmieniły!

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie zachwyca tym, jak wygląda. Kiedy pojawia się na branżowych imprezach, nie można oderwać od niej wzroku. Doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty i ukryć ewentualne mankamenty. Jednak żona Radosława Majdana nie zawsze była aż tak atrakcyjna. 

Mimo że o "Perfekcyjnej pani domu" zrobiło się głośno w 2012 roku, już o wiele wcześniej pojawiała się na salonach. 

Pozowała do fotografii u boku ówczesnego męża Jacka Rozenka. Wtedy jej styl był znacznie bardziej zachowawczy.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie podkreślała swoich wdzięków. Wybierała raczej skromne stylizacje, które nie odsłaniały zbyt wiele.

Choć dziś trudno to sobie wyobrazić, okazuje się, że celebrytka nie zawsze miała blond włosy. Nie da się ukryć, że jaśniejsze pasma o wiele bardziej pasują do jej subtelnej urody.

Dorota Rabczewska

Kiedy Dorota Rabczewska, znana powszechnie jako "Doda", zaczynała swoją karierę, ubierała się dość wyzywająco. Mocny makijaż i kuse ubrania były czymś, bez czego nie wychodziła z domu. 

Wokalistka uwielbiała zwracać na siebie uwagę i to nie tylko wizerunkiem. Zawsze bez skrępowania mówiła to, co myśli na dany temat. 

Nic więc dziwnego, że doklejona została jej łatka pierwszej skandalistki show-biznesu. 

Na szczęście dziś po dawnym wizerunku nie ma śladu. 

Dorota Rabczewska nadal ubiera się seksownie, ale jej stroje są o wiele bardziej eleganckie. Wróciła też do naturalnego koloru włosów. 

Mocna opalenizna to już przeszłość. Dorota Rabczewska wie, że nie musi na siłę zwracać na siebie uwagi fotoreporterów. 

Stała się też o wiele spokojniejsza, a jej życie prywatne ustabilizowało się. Nawet jej wypowiedzi publiczne są dużo bardziej przemyślane. Po prostu dojrzała jako artystka.  

***Zobacz także***

Dowiedz się więcej na temat: metamorfozy | gwiazdy | zmiana wizerunku | celebrytki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje