Reklama

Reklama

Penélope Cruz. Tak narodziła się gwiazda

Penélope Cruz "jest jak wino". Wystarczy tylko na nią spojrzeć, a staje się jasne, że uroda to nie kwestia wieku tylko uroku osobistego. Piękna aktorka od lat zachwyca, a jej blask wcale nie słabnie. Kiedy pojawia się na ekranie, nie sposób oderwać od niej wzroku. Nic dziwnego, że kochają się w niej mężczyźni i kobiety na całym świecie!

Zastanawialiście się kiedyś, na czym polega fenomen Penélope Cruz, która, pomimo że w tym roku skończy 47 lat, nadal uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek na świecie, a młodsze koleżanki z branży często nawet nie mają odwagi konkurować z nią o role w filmach? 

Oczywiście, aktorka jest zniewalająco piękna. Zauważają to nie tylko fani, ale również koncerny kosmetyczne i marki odzieżowe na całym świecie, które wręcz marzą o tym, aby gwiazda pojawiła się w jednej z ich kampanii. 

Sekret swojego nieprzemijającego piękna Penélope Cruz z pewnością w dużej mierze zawdzięcza temu, że nie próbuje się na siłę zmieniać. 

Artystka pozostaje wierna swoim latynoskim korzeniom. Nie kreuje się na siłę na kogoś innego, tylko podkreśla południowy typ urody, który dostała w prezencie od matki natury. Często podkreśla usta czerwoną szminką. Od lat stawia też na tzw. "przydymione oko" i oczywiście nie zapomina o idealnie wytuszowanych rzęsach. 

Reklama

Penélope Cruz bez wątpienia jest pięknością, jednak swój sukces zawdzięcza nie tylko urodzie, ale przede wszystkim determinacji, charyzmie, urokowi osobistemu, umiejętnościom aktorskim i ognistemu temperamentowi. 

Karierę zaczynała jako tancerka. Taniec był jej pasją od najmłodszych lat. Uczyła się więc stylu jazzowego w Conservatorio Nacional, a później rozwijała taneczne umiejętności Balecie Hiszpańskim.

Postanowiła jednak, że chce realizować się w aktorstwie. Na dużym ekranie zadebiutowała w produkcji "El Laberinto", a następnie przyszła pora na "Belle époque", gdzie jej talent został doceniony. Aktorka otrzymała nagrodę Goya, czyli hiszpański odpowiednik Oscara.

Inne ważne filmy z jej udziałem to: "Wszystko o mojej matce", "Vanilla sky", "Otwórz oczy", "Volver" i Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, za który otrzymała Oscara jako pierwsza Hiszpanka w historii kina. 

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Penelope Cruz | uroda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje