Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła zmienić fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się swoim fanom zdjęciem w nowej fryzurze. Popularna prezenterka wygląda w niej niezwykle dziewczęco. Jesteście ciekawi, jak się prezentuje?

Paulina Sykut-Jeżyna jest przed czterdziestką, a wygląda jak nastolatka. 39-letnia prezenterka śmiechem rozświetla całe pomieszczenie, więc niezależnie od tego, co ubierze, zawsze wygląda rewelacyjnie.  

Reklama

Na oficjalnych galach i branżowych imprezach najczęściej pojawia się w eleganckich kreacjach, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę. W casualowych stylizacjach prezentuje się jednak równie dobrze. 

Gwiazda telewizji wie, jak zrobić wrażenie, a spektakularne metamorfozy nie są jej straszne. Paulina Sykut-Jeżyna przez lata była kojarzona ze swoimi długimi ciemnymi włosami, a później postanowiła je rozjaśnić. 

Niedawno prezenterka pochwaliła się fanom w mediach społecznościowych zdjęciem w nowej fryzurze. Tym razem postawiła na loki. 

Zobaczcie, jak się prezentowała! 

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach pod opublikowanym przez Paulinę Sykut-Jeżynę zdjęciem. Komplementów nie brakowało. Nic dziwnego, w końcu prezenterka w nowej odsłonie wygląda niezwykle świeżo i dziewczęco. Optycznie odjęła sobie co najmniej kilka lat. 

Naszym zdaniem, w lokach jej do twarzy. A wy, co myślicie o jej nowej fryzurze? 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | gwiazdy | fryzury gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje