Reklama

Reklama

Paulina Krupińska-Karpiel zachwyca w letnich sukienkach

Paulina Krupińska-Karpiel wie, jak zrobić wrażenie. Miss Polonia 2012 w letnie dni stawia na sukienki, w których wygląda równocześnie seksownie i dziewczęco. Koniecznie zobaczcie, jak się ubiera!

Paulina Krupińska-Karpiel to nie tylko żona popularnego muzyka, Sebastiana Karpiel-Bułecki, ale też piękna i utalentowana kobieta. W 2012 roku atrakcyjna brunetka została "Miss Mazowsza", a później udało jej się zdobyć tytuł "Miss Polonia". 

Reklama

Telewidzom może być znana między innymi z programu "Klinika urody:, który współprowadziła, a także z: "Sekretów Doliny Inków", "Pytania na Śniadanie" i "Dzień dobry TVN" . 

Paulina Krupińska-Karpiel chroni swoją prywatność, ale co jakiś czas dzieli się z fanami nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Niedawno modelka opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka nowych fotografii, do których pozowała w letnich kreacjach. 

Trzeba przyznać, że ma świetny styl! 

Paulina Krupińska-Karpiel ma idealną figurę, więc w każdej letniej sukience wygląda obłędnie. Dobrze jej zarówno w krótkich, jak i w długich kreacjach. Naszą faworytką jest obłędna "hiszpanka", która podkreśla urodę atrakcyjnej brunetki. 

A wam, która kreacja Pauliny Krupińskiej-Karpiel podoba się najbardziej? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | gwiazdy | stylizacje gwiazd | letnie sukienki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje