Reklama

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie!

Modelka pochwaliła się zdjęciem w ślubnych kreacjach. Wraz ze świeżo poślubionym mężem z szerokim uśmiechem prezentują obrączki.

O tym wydarzeniu plotkowano od dawna. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są rodzicami dwójki dzieci, od lat tworzą udany związek. Wielokrotnie w wywiadach przyznawali, że wiara jest dla nich ważna. Wszyscy spodziewali się, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Reklama

Zaledwie miesiąc temu plotkowano, że para jest już po ślubie. Zarówno modelka jak i muzyk odmawiali komentarza w tej sprawie. Teraz wszystko staje się jasne.

Paulina Krupińska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym wraz ze świeżo upieczonym mężem prezentują obrączki. Para siedzi w samochodzie w tradycyjnych góralskich odświętnych strojach. Modelka ma na szyi czerwone korale, muzyk tradycyjną cuchę, czyli narzutkę, przewiązaną białą wstążką.

Sebastian Karpiel-Bułecka jest góralem, zaraził swoją ukochaną miłością do gór, razem zamieszkali na Podhalu.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwoje dzieci: córkę, Antoninę Hannę i syna, Jędrzeja, który pod koniec maja obchodził pierwsze urodziny.

Po narodzinach pierwszego dziecka muzyk był gościem programu "20m2 Łukasza". Zapytany o to, czy zdarza mu się płakać, odpowiedział: "Tak, a odkąd mi się urodziło dziecko to w ogóle wzruszam się co chwilę. Ja już miałem tak, że pamiętam, ona się miała urodzić i Paulina jej wyprała rzeczy, jak ściągałem pranie to mi już, jej te małe wszystkie bambeciki, to już mi łzy w oczach stały, bo się tym wzruszam i to jest piękne. W ogóle wzruszenie często towarzyszy macierzyństwu, towarzyszy byciu matką czy ojcem i to jest super. Jak patrzę na to dziecko, wiesz ono się uśmiechnie i jesteś zrobiony."

W uroczystości ślubnej wzięli udział m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak.


Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje