Reklama

Reklama

Panny młode ponad miarę: To miłość od pierwszego wejrzenia

W trzecim odcinku programu “Pary młode ponad miarę" poznamy historię Magdy i Grzegorza. Magda jest jeszcze studentką, podobnie jak jej narzeczony. Grzesiek dodatkowo pracuje jako listonosz.


Para poznała się na portalu randkowym. Oboje podkreślają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Taka, jaką ogląda się na szklanym ekranie. Teraz planują ślub, ale już wiedzą, że dobór odpowiedniej stylizacji będzie dla nich nie lada problemem. Czy uda się go rozwiązać naszej ekipie? Magda jest piękną kobietą o kształtnej, proporcjonalnej sylwetce.

Reklama

Do tej pory była w jednym salonie sukni ślubnych, ale nie dane jej było przymierzyć żadnej kreacji. Po wymownych spojrzeniach i niewybrednych komentarzach z ust sprzedawczyń, zrobiło jej się do tego stopnia przykro, że obiecała sobie, że do żadnego salonu więcej nie pójdzie. Dlatego trafiła do Izabeli Janachowskiej. A razem z nią Grzegorz, któremu wybór eleganckiego garnituru utrudnia nieco większy brzuszek.

Magda chciałaby mieć suknię z rękawkiem i bogatymi zdobieniami, a Grzegorz klasyczny, gładki granatowy garnitur z muchą. Czy Izabela zgodzi się z Magdą, że rękaw w jej przypadku to dobry pomysł? Jak Magda poczuje się w kroju sukni, który nigdy nie przyszedłby jej na myśl? Czy przyszła panna młoda pozostanie przy pomyśle olśnienia wszystkich gości błyskiem bogatych zdobień na kreacji godnej królowej, czy też postawi na coś skromniejszego? A może jednak Grzegorz zdecyduje się na mniej klasyczny, grzeczny look?

W odcinku Izabela opowie nam, jaką wybrać muchę do garnituru oraz jak dobrać jej wielkość do urody pana młodego.

"Panny młode ponad miarę" w każdą niedzielę o godz. 13:30 w TVN Style.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje