Reklama

Reklama

​Oto Victoria Beckham jakiej nie znacie

Ma poczucie humoru, dystans i do tego śpiewa z czystej przyjemności - trudno uwierzyć, że te wszystkie cechy opisują raczej zimną i stonowaną Victorię Beckham! Projektantka wzięła udział w programie Jamesa Cordena, a nawet zaśpiewała z nim w Carpool Karaoke.

Żona słynnego piłkarza wzięła udział w programie prowadzonym przez brytyjskiego komika - Jamesa Cordena. Para wspólnie nakręciła prześmiewczy zwiastun nowej wersji "Manekina", komedii romantycznej z lat 80., w której główny bohater zakochuje się w sklepowym manekinie (w tej roli zagrała, znana z "Seksu w wielkim mieście", Kim Catrall).

Reklama

W rolę manekina wcieliła się Victoria, która wyglądała na naprawdę wyluzowaną i zadowoloną w zwiastunie. Para wspólnie, w ramach programu Carpool Karaoke, zaśpiewała jeden z największych hitów zespołu Spice Girls, którego Beckham była niegdyś członkinią. Widać, że Beckham ma spore poczucie humoru, którym raczej nie chwali się na co dzień. Projektantka jest znana bowiem ze swojej skrupulatności, profesjonalizmu, a media od lat określają ją mianem wrednej i wyrachowanej.

Victoria zrezygnowała również z planów przywrócenia zespołu Spice Girls do życia. Artystka tłumaczy, że ten etap jej życia jest już dawno zakończony i nie zamierza powracać do śpiewania. Nic dziwnego - jej marka odzieżowa jest warta fortunę i rokrocznie bierze udział w największych tygodniach mody. Beckham jest również żoną i matką czwórki dzieci.

EWELINA WILLMANN

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje