Reklama

Reklama

Olga Frycz pokazała, jak mieszka

Olga Frycz niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi jej prywatnego życia. Od czasu do czasu uchyla jednak rąbka tajemnicy i pokazuje fanom, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio pochwaliła się pięknym wystrojem swojego mieszkania.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Młoda aktorka udostępnia na swoim instagramowym profilu zdjęcia, na których pokazuje, w jaki sposób spędza wolny czas. Nie szczędzi fanom również fotek przyrządzanego przez siebie jedzenia i oryginalnych selfie.

Reklama

Frycz jakiś czas temu została mamą. Po rozstaniu z partnerem samotnie wychowuje małą Helenkę. Jej pociecha często gości na Instagramie, choć Olga stara się nie pokazywać jej twarzy.

Ostatnio aktorka zaskoczyła swoich instagramowych obserwatorów i udostępniła na profilu fotkę salonu. To nie pierwszy raz, kiedy Olga pokazuje swoje cztery kąty, ale tym razem dokładnie widać, jak urządziła się w mieszkaniu. Internauci zwrócili szczególną uwagę na jeden element. Okazuje się, że Frycz ma w domu... zjeżdżalnię!

Zaciekawieni oryginalnym wystrojem użytkownicy Instagrama zapytali aktorkę, czy rzeczywiście można swobodnie używać tak małej zjeżdżalni. Gwiazda natychmiast odpowiedziała na ich komentarze.

"Ja pewnie bym nie zjechała, ale moja córka daje radę i sprawia jej to radochę!" - czytamy.

Inni internauci zwrócili uwagę na porządek, jaki panuje w mieszkaniu Olgi.

"Uwielbiam te instagramowe zdjęcia z dziećmi, gdzie wszystko jest w należytym porządku. Zero bałaganu", "Olga, powiedz mi, jak to zrobić, żeby mając dziecko, mieć kwiaty na podłodze" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie, jak mieszka Olga Frycz!

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Olga Frycz i jej córka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje