Reklama

Reklama

Nowe bohaterki w Żonach Hollywood

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood, powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki.

Nowa Żona Hollywood

Laila Dyer to przebojowa, urocza, seksowna i otwarta kobieta. To bardzo silna osobowość z wybuchowym temperamentem. Niewykluczone, że odziedziczyła go po mamie - Izabeli Yamagacie. Ma 5-letniego syna Christana. Z zawodu jest wizażystką. Na swoim koncie ma współpracę z hollywoodzkimi gwiazdami - m.in. Carmen Electrą czy Christiną Applegate oraz pracę przy pokazach mody znanych na całym świecie projektantów, takich jak np. Donna Karan. Obecnie pracuje w nowo otwartym salonie piękności. Najważniejsze w życiu jest dla niej zdrowie, a także przyszłość jej syna.

Reklama

Laila urodziła się w Warszawie. Jako mała dziewczynka przeniosła się razem z rodzicami najpierw do Wiednia, następnie do Nowego Jorku, a potem do Kalifornii. Przez 12 lat pracowała jako manager i makijażystka dla światowej firmy kosmetycznej MAC. Niedawno skończyła studia oraz zrobiła licencję estetyki wyglądu zewnętrznego. Planuje razem z mamą otworzyć salon spa. Pasją Laili jest zgłębianie wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry.  Uwielbia fitness i yogę, wylegiwanie się na plaży oraz wizyty w eleganckich restauracjach.

Po 10 latach jej małżeństwo dobiegło końca. Obecnie razem z synem Christianem mieszka w domu mamy w San Clemente. I choć często różnią się podejściem do życia, manifestując swoje racje w burzliwych dyskusjach, mają z Izabelą wiele wspólnego. Między innymi pasje. Moda jest jedną z nich. Gdy Izabela prowadziła szkołę dla modelek, Laila pomagała jej w sesjach fotograficznych. Zazdrości mamie świetnych umiejętności kulinarnych oraz jest jej bardzo wdzięczna za pomoc w wychowaniu syna. Uwielbia ją za to, że jest tak otwarta i może z nią porozmawiać o wszystkim. Wybacza jej stałą kontrolę, bo dobrze wie, że mama robi to z czystej miłości.

W dalszym ciągu będziemy też mogli śledzić losy kobiet, które poznaliśmy w poprzednich edycjach: Iwony Burna i Heleny Deeds.

Pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Żon Hollywood" będzie można oglądać w telewizji TVN 13 lutego o 22.30.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje