Reklama

Reklama

Nicole Scherzinger relaksuje się na plaży

Gdy dokucza śnieg i mróz, w poszukiwaniu pięknej pogody zawsze można uciec w ciepłe kraje. W rajskich zakątkach świata w styczniu wypoczywa wiele gwiazd. Jedną z nich jest piosenkarka Nicole Scherzinger, która niedawno zachwyciła internautów swoimi zdjęciami w bikini.

Turks i Caicos to grupa wysp położonych na północ od Haiti. Woda ma tam przepiękną, błękitną barwę, wśród naturalnej roślinności znajdują się m.in. palmy, a pod powierzchnią wody kryją się rafy koralowe.

Reklama

W takiej właśnie rajskiej scenerii wypoczywa Nicole Scherzinger. Popularna amerykańska piosenkarka, członkini zespołu Pussycat Dolls, podobnie jak wiele innych gwiazd, zafundowała sobie zimowe wakacje. Na wyspach przebywa w towarzystwie swojego chłopaka.

Czas, jak można sądzić po zdjęciach, które regularnie publikuje na Instagramie, upływa jej dość leniwie. Niedawno podzieliła się fotką, na której pozuje, leżąc na piasku. Ubrana w fioletowe bikini, z rozpuszczonymi włosami i rozmarzonym spojrzeniem, wyglądała rewelacyjnie. Nic więc dziwnego, że zdjęcie błyskawicznie zebrało ponad 170 tys. polubień!

Jednak jak się okazuje, i na rajskiej wyspie zdarzają się problemy. Jak donosi "Daily Mail", Nicole wyznała, że jej chłopak - Thom Evans, regularnie skarży się na ilość selfie, które piosenkarka wykonuje podczas wyjazdu. Nic dziwnego - każdy z nas wie, jak denerwującą jest sytuacja, w której towarzysz czy towarzyszka podróży, więcej uwagi poświęca obiektywowi telefonu niż lokalnym atrakcjom.

Miejmy tylko nadzieję, że Nicole i Tom nie wrócą z tej podróży pokłóceni!

Zobacz również:


Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | nicole scherzinger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje