Reklama

Reklama

Natalia Siwiec w jesiennej stylizacji

Natalia Siwiec dołączyła do grona gwiazd zachwycających się obecną porą roku. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, do którego pozuje na tle liści. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Natalia Siwiec zawdzięcza popularność Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej, które odbyły się w 2012 roku. Podczas meczów zasiadała na trybunach. Jej zdjęcia obiegły świat, a zagraniczne media nazwały ją "polską Larissą Riquelme".

Reklama

Natalia nie zamierzała jednak poprzestać na tym tytule. Wykorzystała swoje pięć minut, aby na zaistnieć w show-biznesie. Liczne kontrowersje, których była bohaterką, zapewniły jej niegasnącą sławę.

Modelka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Uwielbia chwalić się śmiałymi stylizacjami i wykorzystuje swoje atuty do zdobywania coraz większej liczby obserwatorów.

Natalia dodała ostatnio na instagramowy profil zdjęcie w modnej, jesiennej stylizacji. Gwiazda ma na sobie czarne dzwony z rozciętą nogawką, ramoneskę oraz militarne botki. Fani przyjęli najnowszą sesję zdjęciową modelki z wielkim entuzjazmem.

Znaleźli się wśród nich również czujni obserwatorzy, których ostatnie zdjęcie bardzo zaciekawiło. Fotograf wykonał zbliżenie na nogi Siwiec, aby zaprezentować jak najlepiej jej buty. Okazuje się, że przeznaczona na zimniejsze miesiące stylizacja nie spełnia wymagań, bo na łydce gwiazdy pojawiła się gęsia skórka!

"Nóżki zmarzły?", "Jaka gęsia skórka! Chyba zimno było?" - komentowali internauci.

Co sądzicie o stylizacji Natalii Siwiec?

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | jesienna stylizacja | Gęsia skórka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje