Reklama

Reklama

Natalia Klimas o urokach macierzyństwa

Natalia Klimas jest świeżo upieczoną mamą. Jej córeczka Zuzia przyszła na świat kilka miesięcy temu. Aktorka opowiedziała fanom na Instagramie o tym, jak odnajduje się w nowej roli.

Natalia Klimas to córka znanej projektantki - Joanny Klimas, której ubrania od wielu lat zdobią światowej sławy modelki na okładkach najpopularniejszych magazynów. Natalia uczęszczała do nowojorskiej akademii The Lee Strasberg Theatre Institute. Debiutowała na małym ekranie rolą modelki Karoliji w serialu "Pierwsza miłość" .

Reklama

Zagrała również w kilku filmach fabularnych takich jak "Bogowie", "Słyszeliście o Morganach?", czy "Sama słodycz". Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak serial "Barwy szczęścia". Zagrała w nim Brygidę Szumską.

Natalia jest związana z Mikołajem - biznesmenem oraz znajomym Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein. Aktorka bardzo chętnie opowiada o swoim życiu obserwującym ją na Instagramie fanom. Chętnie dzieli się z nimi zdjęciami, na których widać, jak spędza czas w najbliższym gronie. W jednym z ostatnich postów przyznała, że jest tak skupiona na opiece nad córką, że nie starcza jej czasu na tak prostą czynność, jak mycie włosów. Natalia nie korzysta bowiem z pomocy niani i sama zajmuje się córeczką.

Natalia bardzo szczerze mówi o wyzwaniach, z którymi musi się mierzyć na co dzień. Podoba wam się taka szczerość?

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Klimas | 'Barwy szczęścia'

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje