Reklama

Reklama

Monika Mrozowska pokazała zdjęcia z wakacji

Czerwiec to czas, gdy wszyscy, jeśli nie ciałem to przynajmniej duchem, są na wakacjach. Ci, którzy na urlop muszą jeszcze poczekać, z zazdrością oglądają fotki szczęściarzy, którym udało się już wyrwać na letni wypoczynek. Niedawno kadrami z podróży podzieliła się Monika Mrozowska.

Najpopularniejszy kierunek na wakacje w 2020 roku? Polska! Pandemia koronawirusa sprawiła, że bardziej przychylnym okiem spojrzeliśmy na uroki ojczystej ziemi. Egzotyczne kierunki, takie jak Ameryka Południowa czy daleka Azja, poszły w zapomnienie, a Polacy szturmem ruszyli nad Bałtyk, w Tatry, na Mazury, a także do mniej znanych miejsc. Wszędzie tam, gdzie kusi piękna przyroda i święty spokój.

Reklama

Na relaks z dala od cywilizacji zdecydowała się m.in. Monika Mrozowska. Na Instagramie podzieliła się zdjęciami, na którym ubrana w strój kąpielowy, spaceruje po lesie. Fani natychmiast skomplementowali jej urodę i figurę. I nic dziwnego, mimo że Monika w tym roku obchodziła 40 urodziny i jest mamą trójki dzieci, zgrabnej sylwetki można jej pozazdrościć!

Kostium wywołał tyle zamieszania, że Mrozowska poświęciła mu osobny post, w którym pisze: "Kostium kąpielowy. Kto by pomyślał, że może wzbudzić tyle emocji. (...). Zadziwiające jest to, że kostium odkrywający i nogi i ramiona pojawił się w kobiecej garderobie już w latach 20-tych ubiegłego wieku i po 100 latach dalej potrafi szokować. (...). Jeżeli ktoś ma ochotę kąpać się w koszulach, kalesonach, czy kitlach, to jest jego osobisty wybór. Mój jest inny. I jak mi przyjdzie na to ochota, to wskoczę do tej rzeki nawet na golasa."

 "P.s. Uważajcie nad Bałtykiem na strażników moralności Najczęściej sami najwięcej mają "za uszami", kwituje gwiazda. 


***

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację. Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje