Reklama

Reklama

Mikołaj Roznerski otrzymał Złotą Telekamerę i wyznał miłość Adrianie Kalskiej

Mikołaj Roznerski , który otrzymał Złotą Telekamerę Tele Tygodnia, zdecydował się podczas uroczystej gali na miłosne wyznanie. Jego ukochana z pewnością była zachwycona tym romantycznym gestem. Co jeszcze powiedział popularny aktor?

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, którzy pojawili się na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia, tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Reklama

Najpierw połączyło ich uczucie na ekranie. Para zdobyła sympatię widzów "M jak miłość", a później okazało się, że w życiu prywatnym też mocno pomiędzy nimi iskrzy. 

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska nie ukrywają już swojego uczucia. Otwarcie mówią, że się kochają, ale podczas gali Telekamer Tele Tygodnia popularny aktor, który otrzymał Złotą Telekamerę, zaskoczył fanów. 

Mikołaj Roznerski odebrał Telekamerę i zdecydował się na miłosne wyznanie. Czule pozdrowił swoją ukochaną, Annę Kalską ze sceny.

"Adusiu, bardzo cię kocham" - powiedział artysta, zwracając się do partnerki. 

Następnie, gdy emocje już opadły, Mikołaj Roznerski zdecydował się również podziękować fanom w mediach społecznościowych za trzykrotne nagrodzenie go Telekamerą Tele Tygodnia. 

Wyraził również wdzięczność wobec produkcji, scenarzystów, ekipie technicznej i wszystkich przyjaciół z planu serialu. Mikołaj Roznerski oczywiście nie zapomniał też o najbliższych. 

Mikołaj Roznerski nie krył radości z powodu otrzymania Złotej Telekamery. Nic dziwnego, w końcu to spore osiągnięcie! 

Czy Mikołaj Roznerski był waszym faworytem do otrzymania tegorocznej Telekamery?

Dajcie znać w komentarzu!

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Telekamery | gwiazdy | Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje