Reklama

Reklama

Michał Szpak pokazał, jak mieszka. Ale sypialnia!

Jesteście ciekawi, jak mieszka Michał Szpak? Niektórzy pewnie pomyślą, że popularny artysta postawił na ekscentryczny wystrój wnętrz. Prawda jednak jest zupełnie inna. Spójrzcie tylko na sypialnię wokalisty!

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych współczesnych postaci w polskim show-biznesie. Charyzmatyczny i nieco kontrowersyjny wokalista zdobył popularność za sprawą programu "X Factor", gdzie zachwycił jurorów oraz widownię swoim talentem już na castingu. 

Obecnie jest znany nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Duży wpływ na to miał zapewne Konkurs Piosenki Eurowizji w 2016 roku, w którym artysta zaprezentował utwór: "Color of Your Life" i zajął wysokie ósme miejsce. 

Reklama

Jego występ spodobał się europejskim widzom, bo w głosowaniu publiczności znalazł się na podium, a dokładniej trzeciej pozycji. 

Michał Szpak pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Jest aktywny na Instagramie oraz na Facebooku.

Niedawno wokalista postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jak mieszka. Podzielił się z fanami zdjęciem swojej sypialni i bardzo zaskoczył.

Spójrzcie tylko!

Spodziewalibyście się, że Michał Szpak właśnie tak mieszka? 

Okazuje się, że naczelny "kolorowy ptak" polskiego show-biznesu wcale nie stawia na ekscentryczny wystrój, a woli prostotę w nowoczesnym wydaniu.

Na jaki styl wy stawiacie? 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Artysta | domy gwiazd | eurowizja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje