Reklama

Reklama

Meryl Streep w nowym serialu

Meryl Streep wystąpi w serialu "The Nix", który powstał na kanwie bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Aktorka za każdy odcinek otrzyma 825 tysięcy dolarów.

"The Nix" to historia o o matce-hippisce, która obrzuciła kamieniami jednego z konserwatywnych polityków. Ten incydent sprawia, że staje się sławna i trafia na okładki gazet. Jej syn, chcąc zarobić na powstałym zamieszaniu, postanawia napisać o matce. To, czego się o niej dowie, odbiega od zapamiętanego obrazu z dzieciństwa.

Reklama

Meryl Streep za każdy odcinek produkcji ma otrzymać 825 tysięcy dolarów. Kwota może robić wrażenie. Jednak zagraniczne media przypominają, że dużo mniej doświadczeni aktorzy (Kaley Cuoco i Jim Parsons) za każdy odcinek hitowego sitcomu "Teoria wielkiego podrywu" zarabiają milin dolarów.

Produkcją "The Nix" zajmie się J.J. Abrams, wcześniej odpowiedzialny za filmy "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" i "Star Trek". Meryl Streep zagra główną rolę w serialu, dlatego można się spodziewać, że "The Nix" okaże się kolejnym hitem.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje