Reklama

Reklama

Meghan Markle manipuluje księciem Harrym?

Były pracownik księżnej Diany ujawnił w rozmowie z "Mirror", co myśli na temat zachowania księcia Harry'ego. Jego zdaniem ogromny wpływ na decyzje podejmowane przez księcia Harry'ego ma Meghan Markle. Czy uważa, że małżonka nim manipuluje?

W ostatnim czasie książę Harry bardzo naraził się swojej rodzinie w Wielkiej Brytanii. Kiedy wydawało się, że emocje po głośnym wywiadzie z Oprah powoli zaczynają opadać w związku z tym, że wnuk królowej pojawił się na pogrzebie księcia Filipa, znowu przyszła pora na cios. 

Reklama

Brat księcia Williama nie stroni od mediów i ujawnia coraz więcej szczegółów ze swojego życia na brytyjskim dworze. Nie wszystkim się to jednak podoba. 

Diana byłaby zawiedziona decyzjami Harry'ego?

Niedawno w rozmowie z "Mirror" były kamerdyner matki Harry'ego ujawnił, jakie ma zdanie na temat poczynań młodszego z jej synów. Paul Burrell uważa, że Lady Diana nie byłaby zadowolona z tego, jakie Harry podejmuje decyzje. 

Mężczyzna twierdzi, że to Meghan Markle, która ma na księcia ogromny wpływ, może manipulować swoim mężem. Jedyną osobą, która może powstrzymać go przed dalszymi publicznymi wyznaniami o rodzinie, jest zatem właśnie ona. 

Kamerdyner Diany jest zdania, że to, co robi jej syn na dłuższą metę może jedynie pogorszyć sytuację, a sama księżna nie byłaby tym zachwycona.

Inne gorące plotki:

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Maja Bohosiewicz w bikini

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje