Reklama

Reklama

Meghan i Harry zwolnili opiekunkę Archiego

Około dwa tygodnie temu media obiegła informacja o poszukiwaniach opiekunki przez byłych członków rodziny królewskiej. Jak się okazało, ciężko sprostać oczekiwaniom Meghan Markle, ponieważ już kiedyś zatrudniona przez nich niania już została bardzo szybko zwolniona, w dodatku w dość tajemniczych okolicznościach.

Meghan Markle i książę Harry na początku sami chcieli sprawować całkowitą opiekę nad ich dwuletnim synkiem Archiem. Po odejściu z rodziny królewskiej obowiązków jednak nie brakuje, a dodatkowo ciąża Meghan ewidentnie przyczyniły się do decyzji o zatrudnieniu pomocy do opieki nad synem.

Reklama

Dziennikarz Omid Scobie, który zajmuje się intensywnie tematyką ściśle związaną z rodziną królewską wyznał ostatnio  programie "A Very Royal Baby: From Cradle to Crown" na kanale Channel 4, że Meghan i Harry nie tylko zatrudnili kogoś do opieki nad synem, lecz także zdążyli już zwolnić tę osobę. "Choć ze względów prawnych nie mogę podać szczegółów zatrudnienia tej osoby, to doszło do incydentu i to w czasie jednej z pierwszych nocy. To zniechęciło Meghan i Harry'ego do nocnej opieki. Meghan i Harry zostali zmuszeni do zwolnienia niani w środku nocy z powodu braku profesjonalizmu i nieodpowiedzialnego zachowania" - powiedział w rozmowie dziennikarz. 

Para postanowiła nie poddawać się i ponownie zatrudnili kolejną opiekunkę. Ich ufność jednak była na tyle mała, że kilka razy musieli sprawdzać w nocy, czy wszystko jest w porządku. Tajemniczy, nocny incydent mocno naruszył ich zaufanie względem osób zajmujących się ich synem. 

Przyszli rodzice podobno dalej szukają kogoś, kto będzie sprawował opiekę nad Archiem oraz córką, która wkrótce przyjdzie na świat.

Inne gorące plotki:

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Maja Bohosiewicz w bikini

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | meghan i harry | archie | opiekunka archiego

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje