Reklama

Reklama

Marzena Rogalska pokazała "szpagat w locie"

Marzena Rogalska zaskoczyła swoich fanów jak nigdy dotąd. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wykonuje "szpagat w locie". Nie to jednak jest w tej fotce najciekawsze.

50-letnia Marzena Rogalska potrafi zaskoczyć swoich instagramowych followersów. Popularna dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty. Ostatnio jednak dodała na swój instagramowy profil bardzo niecodzienne zdjęcie. 

Reklama

Prowadząca "Pytania na śniadanie" pokazała, jak robi "szpagat w locie", ale to jeszcze nie wszystko. Na oryginalnej fotografii znalazł się też uroczy kotek, a sama Marzena Rogalska prezentuje się w krótkich i ciemnych włosach.

Nie wiadomo do końca, o co tutaj chodzi, ale fani dziennikarki są zachwyceni jej formą i poczuciem humoru. W końcu nie każdy potrafi wykonać takie ćwiczenie. 

Być może to jedynie fotomontaż lub zdjęcie sprzed lat, ale jeżeli Marzena Rogalska rzeczywiście jest tak wygimnastykowana, to pozostaje nam jej tylko pogratulować. 

Zdjęcie zdecydowanie przyciąga wzrok! 

"Wow!!!" - napisała w komentarzu zachwycona Małgorzata Kożuchowska, "Super", "Giętka niczym guma do żucia" - komplementowali zachwyceni fani. Dajcie znać, co myślicie o tym zdjęciu! 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje