Reklama

Reklama

Marzena Rogalska odchodzi z TVP!

Marzena Rogalska poinformowała fanów o tym, że po 12 latach zdecydowała się zakończyć swoją współpracę z TVP. Co takiego napisała znana prezenterka?

Marzena Rogalska przez 12 lat była związana z Telewizją Polską. Teraz jednak prezenterka zdecydowała, że pora rozpocząć nowy rozdział w życiu. 

Reklama

Współprowadząca programu „Pytanie na Śniadanie” zaskoczyła fanów, publikując na swoim facebookowym i instagramowym profilu post, w którym wyznała, że podjęła decyzję o odejściu z pracy. 

W końcu dziennikarka miała być jedną z twarzy nowego kanału TVP Kobieta. Marzena Rogalska wystąpiła nawet w spocie reklamowym. 

Na szczęście prezenterka nie zniknie całkowicie z mediów. W swoim wpisie poinformowała, że jej audycja w Radiu Złote Przeboje wciąż będzie dostępna. Zachęciła też do czytania jej powieści „Czas tajemnic”. 

"Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami  w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu "Czy ty to ty". Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści "Czas tajemnic".P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu "Zacznij od nowa" okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa" - napisała w opublikowanym na Facebooku poście Marzena Rogalska. 

Co sądzicie o jej decyzji? 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | gwiazdy | TVP

Reklama

Reklama

Reklama