Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą szczęśliwą parę, której kibicują rzesze telewidzów. Podróżniczka podzieliła się z fanami długo trzymaną w tajemnicy wiadomością i wszystko opisała szczegółowo w instagramowym poście.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się lata temu w telewizyjnym studiu. Podróżnik zauroczył się w gwieździe TVN-u i wręczył jej swój numer telefonu. Niestety, Martyna nie odwzajemniła jego uczucia. Odprawiła mężczyznę z kwitkiem, a w rezultacie para straciła kontakt na długie miesiące.

Reklama

Ku zaskoczeniu Kossakowskiego, Martyna odezwała się do niego po sześciu miesiącach od pierwszego spotkania. Nie była to jednak miła wiadomość. Wojciechowska skontaktowała się z podróżnikiem, aby krytykować go za to, że zjadł na antenie zupę z płetwy rekina. Nieporozumienie stało się pretekstem do spotkania i od tamtej pory ci dwoje stali się niemal nierozłączni.

Para podróżników potwierdziła związek, ale niechętnie dzieliła się szczegółami z prywatnego życia. Zakochani unikali wspólnych wypowiedzi i niechętnie pojawiali się razem, gdy towarzyszyli im fotoreporterzy. Teraz zmienili zdanie i przyznali, że zaręczyli się już w zeszłym roku.

Gratulujemy Martynie i Przemysławowi!

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje