Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pojechali na wakacje

Martyna Wojciechowska tym razem nie pojechała na kraniec świata. Postanowiła spędzić wakacje w Paryżu u boku ukochanego i córki. Ich zdjęcia z Francji robią wrażenie. Zobaczcie sami!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska są obecnie jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wszyscy o nich mówią, bo wydaje się, że idealnie do siebie pasują. 

Reklama

Oboje są ciepli i sympatyczni, uwielbiają dalekie podróże. Zakochani nie afiszują się ze swoimi uczuciami, ale na branżowych imprezach pojawiają się razem. Co jakiś czas wrzucają też do sieci wspólne zdjęcia. 

Niedawno para pojechała na wakacje do Paryża. Towarzyszyła im tam utalentowana córka Martyny Wojciechowskiej. 

Dziewczynka jest bardzo wygimnastykowana, co jej znana mama uwielbia podkreślać, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia, na których dziewczynka ćwiczy. 

Wygląda na to, że cała trójka świetnie się bawiła we Francji, bo na instagramowym profilu popularnej dziennikarki pojawiło się sporo nowych zdjęć. 

Widać, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski świetnie czują się w swoim towarzystwie. Córka podróżniczki najwyraźniej też polubiła jej ukochanego. Widać, że para ma do siebie dystans, bo oboje chętnie pozują do zabawnych zdjęć. 

Myślicie, że są sobie przeznaczeni?  

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemek Kossakowski | gwiazdy | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje