Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska wciąż na fali

Aktorka po powrocie z urlopu wychowawczego nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Okazuje się, że dla roli gotowa jest się poświęcić. I to jak!

Osoby, które obserwują konto aktorki na Instagramie przecierały oczy ze zdumienia. Nazwisko się zgadza, imię też, tylko wygląd się zmienił... i to jak! Marta Żmuda Trzebiatowska nagle stała się blondynką. Metamorfoza nie jest przypadkowa. Dla serialowej bohaterki aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. 

Reklama

- Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu "Blondynka". Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja - jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i "swojska". Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę (pisownia orginalna)- napisała na swoim profilu pani Marta.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje