Reklama

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu, ale z pozytywnym przekazem

W czasie pandemii gwiazdy coraz częściej zamieszczają zdjęcia z "domowych pieleszy", pokazując się w bardziej swojskich i naturalnych stylizacjach.

Również Marta Żmuda Trzebiatowska uległa temu trendowi, zamieszczając zdjęcie z kubkiem kawy i bez makijażu. Okazało się, że au naturel gwiazda wygląda fantastycznie! Brak makijażu odmłodził ją i dodał dziewczęcego wdzięku.

Reklama

Celebrytka podzieliła się nie tylko promiennym uśmiechem, ale i pozytywnym przekazem: "Pięknego dnia Kochani!  Dziś chciałam Wam tylko przesłać trochę słońca i wiosny. I jeszcze jedno słowo na ten dzień, cytując ks.Kaczkowskiego:"Tylko nie martw się przez cały dzień. Wyznacz sobie na to godzinę, a później ciesz się życiem..." - napisała.

A jak wam się podoba?

***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje