Reklama

Reklama

Marta Manowska kolejny raz zachwyciła stylizacją. Jak anioł!

Marta Manowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno popularna dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami w jasnej stylizacji. W komentarzach nie brakowało komplementów!

Marta Manowska szybko podbiła polski show-biznes. Charyzmatyczna dziennikarka zdobyła serca widzów programów: "Sanatorium miłości" oraz "Rolnik szuka żony", którzy pokochali ją za jej ciepło, empatię i radosne usposobienie. 

Reklama

Zawsze robi wszystko, aby wspierać uczestników. Doradza im i utrzymuje z nimi dobre relacje nawet po zakończeniu programu. Co jakiś czas w sieci pojawiają się fotki, do których pozuje w towarzystwie bohaterów "Sanatorium miłości" lub "Rolnika". 

Marta Manowska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami oraz przemyśleniami. Niedawno dziennikarka opublikowała kilka fotografii w pięknej białej sukni. 

Wyglądała obłędnie! 

Marta Manowska to bardzo atrakcyjna kobieta. Jakiś czas temu dziennikarka przefarbowała włosy na ciemny kolor, ale niedawno wróciła do blondu, w którym jest jej do twarzy. 

W białej kreacji prezentowała się niczym anioł, a w komentarzach pod zdjęciami nie brakowało komplementów. Fani nie kryli zachwytu urodą prowadzącej "Rolnika". Zauważyli, że 36-letnia Marta Manowska promieniała! 

W bieli jej do twarzy! 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje