Reklama

Reklama

Marietta z „Hotelu Paradise” przeszła ogromną metamorfozę!

Marietta Witkowska to jedna z uczestniczek pierwszej edycji reality show „Hotel Paradise”. Kobieta cieszy się ogromną popularnością wśród internautów, a jej profil na Instagramie obserwuje blisko 180 tysięcy osób!

"Hotel Paradise" to program, w którym single i singielki łączą się w pary, aby dotrzeć do finału i wygrać główną nagrodę pieniężną. Show od początku wzbudzał ogromne emocje wśród telewidzów, którzy zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę podczas seansu.

Reklama

Marietta Witkowska jest w programie od pierwszego odcinka. Po kilku nieudanych strategicznych związkach tworzy obecnie relację z Chrisem, której kibicuje większość widzów. Marietta przyznała, że na początku nie przepadała za mężczyzną, ale po kilku rozmowach i wspólnie spędzonych chwilach, między uczestnikami zaczęło rodzić się uczucie.

Marietta zdobyła sympatię widzów szczerością i bezkompromisowością. Co więcej, kobieta zawsze prezentuje się na ekranie w nienagannych stylizacjach. Piękna ciemnowłosa uczestniczka nie zawsze tak wyglądała. Marietta uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, a na jej instagramowym koncie możemy znaleźć na to mnóstwo dowodów.

W przeszłości często zmieniała styl i... kolor włosów. Zresztą zobaczcie sami!

Dowiedz się więcej na temat: Marietta Hotel Paradise | Hotel Paradise | reality show | metamorfozy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje