Reklama

Reklama

Mariah Carey bez pierścionka zaręczynowego

Mimo, że od zerwania zaręczyn Mariah Carey i miliardera Jamesa Packera minął blisko miesiąc, aktorka dopiero teraz zdecydowała się na zdjęcie pierścionka zaręczynowego.

Carey i Packer zaręczyli się w styczniu, po niespełna roku znajomości. Miliarder na tę okazję wybrał wyjątkowy pierścionek z 35-karatowym diamentem warty 8 milionów dolarów. Do ślubu jednak nie doszło. Niespełna miesiąc temu Australijczyk zerwał zaręczyny i rozstał się z divą.

Reklama

Mariah Carey nie mogła się z tym pogodzić. Pozwała swojego byłego narzeczona. Żąda od niego 50 milionów dolarów za straty moralne. Dla Jamesa Packera przeprowadziła się ze swoimi dziećmi z Nowego Jorku.

Mimo, że piosenkarka chciała spotkać się w sądzie ze swoim byłym partnerem, jeszcze przez długi czas nosiła pierścionek zaręczynowy, który od niego dostała. Widać, że Mariah ciężko było się rozstać z tak drogocenną biżuterią. Zaledwie trzy dni temu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wyraźnie wyeksponowanym pierścionkiem.

Jednak w miniony weekend fotoreporterzy zrobili gwieździe zdjęcia, jak wchodzi do modnej restauracji w Hollywood. To pierwszy raz kiedy gwiazda oficjalnie pokazała się bez pierścionka zaręczynowego. Wygląda na to, że już pogodziła się z rozstaniem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje