Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maria Dejmek urodziła! Znamy imię dziecka

Maria Dejmek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym przytula nowo narodzone dziecko. Fani nie kryli wzruszenia.

Maria Dejmek to aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia". Co ciekawe, tuż przed ogłoszeniem ciąży w prawdziwym życiu, jej serialowa postać również została matką.

Reklama

Maria o tym, że jest w ciąży, poinformowała na początku czerwca tego roku. Od tamtej pory regularnie dokumentowała swój stan zdrowia i dzieliła się nim na Instagramie.

Aktorka nie pierwszy raz starała się o dziecko. Przyznała, że rok temu poroniła i bardzo z tego powodu cierpiała, dlatego postanowiła opowiedzieć o tej historii swoim fanom w obszernym poście. W przejściu przez ten trudny okres w życiu pomógł jej partner - Miłosz Jaroszek.

27 listopada aktorka udostępniła na swoim koncie instagramowym zdjęcie ze szpitala. Urodziła zdrowego chłopca. "Nasz Gucio jest już z nami! Jest magicznie! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie. [...] Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii i gotowości do pomocy ze świecą szukać! Dziękujemy!"

Instagramowi obserwatorzy zalali aktorkę falą pozytywnych komentarzy i gratulacjami. My również życzymy świeżo upieczonej mamie wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz także:Dowiedz się więcej na temat: Maria Dejmek | „Barwy szczęścia”

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje