Reklama

Reklama

Mały Henio świętuje Dzień Ojca

Obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca to dla wielu gwiazd okazja do złożenia życzeń rodzicom albo do pochwalenia się własnymi pociechami. Do korowodu fotek i wpisów z okazji tego miłego święta dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan, publikując zdjęcie Radosława z maleńkim Heniem.

Choć Dzień Matki i Dzień Ojca co roku są powodem do radości i rodzinnego świętowania, te obchodzone po raz pierwszy, cieszą szczególnie.

Reklama

Małgorzata i Radosław dwa tygodnie temu przywitali na świecie małego Henia. Chociaż prezenterka rodziła w prywatnej placówce, bez stresu się nie obyło: epidemia koronawirusa postawiła pod znakiem zapytania porody rodzinne, a właśnie na taką formę rozwiązania chcieli zdecydować się Majdanowie. Spokojnej ciąży nie sprzyjały też media, które drobiazgowo, a nierzadko kąśliwie, relacjonowały dziewięć miesięcy oczekiwania.

Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie, a Radosław i Henio mogą świętować swój pierwszy dzień ojca. Z tej okazji Małgorzata opublikowała ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła następującym podpisem: "Jeszcze trochę minie zanim Henio narysuje Tacie laurkę, ale już dziś ze wzruszeniem świętujemy pierwszy dla Radzia. #dzienojca  to takie piękne chwile...".

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje