Reklama

Reklama

Małgorzata Trzaskowska założyła konto na Facebooku

Małgorzata Trzaskowska wsparła męża i jego prezydencką kampanię. Założyła konto na Facebooku i opublikowała na profilu pierwszy wpis.

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, a kandydaci starają się jak najlepiej wypaść w oczach obywateli. Jedni jeżdżą po całym kraju i nawiązują dialog z wyborcami, a inni inwestują w budowę wizerunku w mediach społecznościowych.

Reklama

Odkąd Rafał Trzaskowski zdecydował się na udział w wyborach, na poważnie zajął się ocieplaniem wizerunku na Facebooku i Instagramie. Co chwilę publikuje zdjęcia z najbliższymi i pozwala internautom lepiej się poznać.

Teraz przyszedł czas na jego żonę, Małgorzatę. Trzaskowska właśnie założyła profil na Facebooku i udostępniła już swój pierwszy wpis. Zapewniła w nim, że poprzez media społecznościowe chce wesprzeć męża w walce o urząd prezydenta.

 Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Po raz pierwszy w mediach społecznościowych - to mój debiut (...) Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie! PS. Uprzedzam - nie akceptuję żadnego hejtu i mowy nienawiści! - napisała.

Będziecie obserwować Małgorzatę Trzaskowską?

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Trzaskowski | Małgorzata Trzaskowska

Reklama

Reklama

Reklama