Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan żegna lato w bikini

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z instagramowymi fanami wyjątkowym zdjęciem w bikini. Świeżo upieczona matka pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu tego roku została po raz trzeci mamą. To jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. Z poprzednim mężem, Jackiem Rozenkiem, doczekała się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Długo wyczekiwanemu trzeciemu synowi dała na imię Henryk.

Reklama

Celebrytka nie kryła się z problemami, które spotkały ją podczas powrotu do formy po ciąży. Okazało się, że przytyła blisko 20 kilogramów. Małgorzata postanowiła wrócić jak najszybciej do aktywności fizycznej.

Rozenek-Majdan rozpoczęła instagramowy cykl "Rozenek Cudnie Chudnie", który w zamyśle gwiazdy ma także inspirować kobiety do walki o wymarzoną figurę.

Ostatnio Małgorzata opublikowała zdjęcie w bikini, a skąpy strój nie ukrył przed aparatem niczego. Rozenek nie miała na celu chwalić się pociążową formą, ale pożegnać dobiegające końca wakacje.

"Kiedy dociera do ciebie, że lato się skończyło" - napisała w poście.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów na temat świetnego wyglądu świeżo upieczonej mamy. Internauci docenili naturalność celebrytki.

"Piękne, naturalne zdjęcie. Dziękuję! Cieszę się, że w końcu ktoś miał odwagę pokazać brzuch nie tylko na wdechu i nie tylko z kratką na brzuchu i w najlepszym oświetleniu", "Wielki szacun za naturalne zdjęcie! Piękne cało!" - pisali.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan!

 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek Majdan | Radek Majdan | Henio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje