Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan przymierza okulary

Czasy, gdy noszenie okularów mogło być przyczyną kompleksów, dawno odeszły do w zapomnienie. Teraz to nie tylko akcesorium, które służy do korekcji wad wzroku, ale również istotny element stylizacji. Ostatnio zdjęciami z przymiarki nowych oprawek pochwaliła się Małgorzata Rozenek- Majdan.

Małgorzata Rozenek to jedna z tych gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Prezenterka sięga zarówno po klasyczne, kobiece stylizacje, jak i po sportową, czy casualową odzież. Wiele z jej stylizacji jest komplementowanych, a odzieżowe zestawy gwiazdy regularnie są pokazywane jako przykład "modowych trendów sezonu".

Reklama

Ostatnio Rozenek-Majdan przymierzała jednak nie ubrania, a okulary. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w czterech różnych modelach - od klasycznych, drucianych kółeczek, przez inspirowane stylem lat 70. "aviatory", po grube, przypominające szylkret oprawki. "Ładnemu we wszystkim ładnie!", "Super", "Pięknie" - komentowali fani.

Czy chodziło o poprawę widzenia? Trudno powiedzieć. Małgorzata Rozenek-Majdan kilka lat temu przeszła zabieg korekcji wady wzroku, może więc okulary mają być wyłącznie ciekawym dodatkiem? Niezależnie od przyczyny, naszym zdaniem gwiazda prezentuje się rewelacyjnie. Zgadzacie się? 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje