Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w sesji, która podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż pochwalili się sesją w modnych outfitach. Większość fanów była zachwycona tym, jak wyglądali. Znaleźli się jednak również tacy, którzy zarzucili "perfekcyjnej pani domu", że ta zakłamuje rzeczywistość. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Rozenek Majdan cztery lata temu została żoną piłkarza, Radosława Majdana i od tego czasu są jednym z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. 

Reklama

Popularne tabloidy wciąż rozpisują się na ich temat. Oni sami pozostają zresztą bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie często publikują swoje nowe zdjęcia. 

Niedawno "perfekcyjna pani domu" i jej partner zostali rodzicami maleńkiego Henryka, więc regularnie dzielą się fotografiami maleństwa z fanami. Chłopiec zmienia się z dnia na dzień. Rośnie jak na drożdżach. 

Od czasu do czasu Małgorzata Rozenek Majdan i jej mąż decydują się jednak podzielić z fanami również zdjęciami, do których pozowali tylko we dwoje. 

Spójrzcie, jaką sesją pochwalili się ostatnio! 

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża wywołały niemałe poruszenie na Instagramie. Wielu fanów zachwyciło się tym, jak wyglądają, ale nie zabrakło też słów krytyki. 

Jak wiadomo, popularna prezenterka w czerwcu została mamą. Tuż po porodzie postanowiła zacząć walczyć o powrót do formy sprzed ciąży, co bez wątpienia przyczyniło się do tego, że już teraz jej figura wygląda rewelacyjnie. 

Niektórzy fani uważają jednak, że ciało "perfekcyjnej pani domu" nie jest wcale tak idealne, jak ona sama przedstawia to w mediach społecznościowych. 

"Pani Małgosiu po co ten retusz nóg.. Lepiej się pokazać naturalnie, to nic złego a lepsze to niż "odchudzanie" w Photoshopie" - napisała w komentarzu pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan jedna z użytkowniczek Instagrama. 

Wy też uważacie, że prezenterka zakłamuje rzeczywistość? A może to po prostu kwestia ujęcia? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje