Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy z synkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zawalczyć o wymarzoną figurę i od kilku tygodni pokazuje fanom, jak ćwiczy. Do jednej z takich sesji świeżo upieczona mama włączyła… swojego najmłodszego syna!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych celebrytek na polskim Instagramie. Użytkownicy uwielbiają jej autentyczność i szczerość. Małgorzata bez żadnych oporów dzieli się z nimi szczegółami z życia prywatnego. Ponadto, skrupulatnie relacjonuje każdy swój dzień.

Reklama

Przyjście na świat jej syna Henryka nie zmieniło jej podejścia do prywatności. Rozenek równie chętnie chwali się wspólnie spędzonymi chwilami ze swoją pociechą. Ostatnio Małgorzata oświadczyła swoim fanom, że chce powrócić do przedciążowej figury. Profil celebrytki zaczął zapełniać się serią nagrań, na których ćwiczy i wyciska siódme poty, aby osiągnąć upragniony cel.

Do jednego z najnowszych wideo dołączył także sam Henryk. Małgorzata trzymała synka na rękach podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Henio posłużył więc za ciężarek. Okazał się także niezastąpionym wsparciem podczas najtrudniejszych do wykonania pozycji.

"Wtorek dla zdrowia i urody. Henryś poczuł sportowy zew. Tatuś Henrysia stwierdził, że to po nim, ucieszyli się bardzo, ale to ja ćwiczyłam. Mężczyźni... To był cudowny początek dnia" - napisała w poście.

Zobaczcie koniecznie, jak Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy ze swoim synem!

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje