Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała swój program

Z roku na rok w Polsce rośnie liczba par, które zmagają się z problemem niepłodności. Dla wielu z nich jedyną szansą na zajście w ciążę jest właśnie metoda in vitro, wokół której powstało wiele mitów. Pora je wszystkie obalić! W roli gospodarza - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na czym dokładnie polega cały proces? Jak wygląda i ile trwa przygotowanie do zabiegu? Czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby poddać się in vitro? Już 30 stycznia na antenie Discovery Life premiera filmu dokumentalnego "In Vitro. Nauka czy cud?". W roli przewodnika - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Reklama

Celebrytka od lat otwarcie wypowiada się o in vitro. Jest szczęśliwą mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie. Obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Uważa, że obalanie mitów dotyczących tego tematu to jej obowiązek. Publicznie walczy z brakiem refundacji tego procesu i wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności. Jest autorką książki "In vitro. Rozmowy intymne".  Ma także w planach założenie fundacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje