Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska przyłapana w domowych pieleszach

Aktorka słynie z nienagannego wizerunku. Jej stylizacje są przemyślane od A do Z. Może wydawać się to dziwne, ale ta perfekcja potrafi znudzić fanów. Dlatego od czasu do czasu Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że nie zawsze wygląda zjawiskowo.

Gdziekolwiek się pojawi, budzi podziw. Dba o każdy detal - nawet maseczki są perfekcyjnie dobrane do stylizacji. 

Dlatego dla wielu kobiet Małgorzata Kożuchowska to niedościgniony wzór. Bez wątpienia topowa aktorka, biorąca udział w kampaniach reklamowych, musi dbać o swój wygląd. Jednak czasem warto udowodnić fanom, że w domowych pieleszach życie nie jest wystawione na pokaz.

Na tym zdjęciu doskonale to widać. Twarz pozbawiona makijażu, wyciszone spojrzenie i to, co większości z nas kojarzy się z jesienią... dobra książka.

Reklama

"Uwielbiam jego rewelacyjne kazania... A najbardziej trafiło do mnie: "Nie narzekaj na bałagan po imprezie, bo to znaczy, że masz przyjaciół... Nie narzekają, że płacisz podatki, bo to znaczy, że masz zatrudnienie... Nie narzekaj na trawnik, który musisz skosić, bo to znaczy, że masz dom... Nie narzekaj, że masz za ciasne spodnie, bo to znaczy, że masz co jeść... Nie narzekaj na rachunek za ogrzewanie, bo to znaczy, że miałeś w zimie ciepło... Nie narzekaj na stos ubrań do prania, bo to znaczy, że Twoja rodzina jest blisko... Nie narzekaj na budzik, który odzywa się tego ranka, bo to oznacza, że żyjesz...!""- czytamy w komentarzach".

Chwila refleksji skłoniła także fanów do porad. Byli i tacy, którzy sugerowali zmianę fryzury. "Proszę zapuścić włosy do ramion. Będzie mega" - napisał jeden z followersów. Czy aktorka posłucha? Przekonamy się niebawem...

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama