Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska przechodzi na dietę?

Sernik, makowiec, pierniczki, czekoladki… święta i Nowy Rok to okres, w którym na moment zapominamy o diecie i liczeniu kalorii. Jednak nawet po najdłuższym świętowaniu przychodzi czas na powrót do codzienności. Wraca do niej również Małgorzata Kożuchowska, która na Instagramie podzieliła się zabawnym wpisem.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Widzowie cenią ją nie tylko za aktorski warsztat, ale również za styl. Krótka fryzura, klasyczny makijaż i stylizacje, łączące elegancję z nowoczesnymi trendami, - to miks który od lat podbija serca fanów.

Reklama

Kożuchowska to również gwiazda, która lubi być blisko swojej publiczności. Jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad milion followersów. Ostatnio Małgorzata podzieliła się z nimi noworocznym wpisem. "Od jutra dieta...cokolwiek to ma znaczyć" - napisała w charakterystycznym dla niej, żartobliwym tonie.

Fani natychmiast pospieszyli z komentarzami i... wyrazami solidarności. "Ja też! Jeszcze tylko pizza", "Jeszcze tylko kawałek serniczka", "Może od czwartku, bo jeszcze w środę święto" - czytamy w komentarzach.

Followersi komplementowali również kolor szminki, wybrany przez aktorkę. Kożuchowska tym razem postawiła nie na charakterystyczne dla siebie odcienie czerwieni, ale na fiolet. I trzeba przyznać, że był to bardzo twarzowy wybór!

Dieta, nowa szminka... ciekawe, czy w życiu aktorki szykują się jeszcze jakieś zmiany?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje