Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia sprzed 25 lat

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami sprzed 25 lat. Gwiazda "Rodzinki.pl" jest na nich nie do poznania!

Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Największą popularność zdobyła, kiedy wystąpiła u boku Cezarego Pazury w polskich filmach "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch". Wszyscy doskonale kojarzą ją również z roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość".  

Reklama

Małgorzata Kożuchowska na brak pracy nie może narzekać. Aktorka otrzymuje wiele propozycji współpracy. Przyjmując je, nie boi się podejmować nowych wyzwań. Gra zarówno w zabawnej "Rodzince. pl", jak i kontrowersyjnych produkcjach Patryka Vegi.

Małgorzata Kożuchowska ma już 48 lat. Mimo to, nadal wygląda rewelacyjnie, a figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Aktorka od wielu lat ma krótkie blond włosy, w których prezentuje się rewelacyjnie, jednak do roli w filmie jest w stanie przejść wizualną metamorfozę. 

Niedawno aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wygląda nieco inaczej niż zazwyczaj. W czerwonych włosach z trudem można ją rozpoznać.

Fotografie zostały zrobione aż 25 lat temu. Pochodzą z okresu, kiedy Małgorzata Kożuchowska była jeszcze na studiach. Zagrała wtedy w spektaklu Jerzego Gruzy „Człowiek z La Manchy” w Teatrze Dramatycznym.  To był jej debiut na wielkiej scenie, ale od razu widać, że aktorka czuła się na niej jak ryba w wodzie. 

Choć ognisty kolor włosów to zapewne jedynie zasługa peruki, którą Małgorzata Kożuchowska założyła na potrzeby spektaklu, to prezentuje się w nim bardzo dobrze. 

A jak ci się podoba popularna aktorka w takiej odsłonie?

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata | gwiazdy | metamorfozy | stare zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje