Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska kusi w obcisłej sukience

Małgorzata Kożuchowska nie zapomina o swoich fanach. Niedawno podzieliła się z nimi zdjęciem w obcisłej sukience. Koniecznie zobaczcie, jak w niej wyglądała!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Na brak pracy z pewnością nie może narzekać, a w dodatku ma 49 lat i wygląda po prostu obłędnie. Nic dziwnego, że cieszy się sympatią tak wielu Polaków. 

Reklama

Kiedy pojawia się na ekranie, zaraża widzów pozytywną energią. Fani cenią ją za klasę, elegancję i naturalność. Nie boi się pokazywać w różnych odsłonach. Wiemy, jak wygląda w pełnym makijażu i bez niego. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami. 

Jak wiadomo, Małgorzata Kożuchowska ma świetną figurę. Aktorka jest bardzo zgrabna, co podkreśliła ostatnio, dodając zdjęcie w obcisłej kreacji. Nieczęsto możemy oglądać ją w odcieniach zieleni, ale tym razem to na nie postawiła. 

Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!

"Zielono mi. Bez zmian" - wyznała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Małgorzata Kożuchowska. Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

"Pięknie", "Uwielbiam ten kolor" - pisali rozentuzjazmowani użytkownicy Instagrama. Trzeba przyznać, że polskiej aktorce jest do twarzy w tym odcieniu zieleni. Naszym zdaniem takie wyraziste barwy kontrastują z subtelną urodą gwiazdy "Rodzinki.pl". 

Jak wam się podoba Małgorzata Kożuchowska w takiej odsłonie? 

***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzta Kożuchowska | gwiazdy | sukienka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje