Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska komentuje zdjęcie sprzed lat

Małgorzata Kożuchowska nie traci na popularności. Piękna aktorka wciąż jest niekwestionowaną gwiazdą Instagrama i zachwyca urodą. Niedawno pochwaliła się fanom zdjęciem sprzed lat. Na co internauci zwrócili uwagę?

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Ma talent, charyzmę i urodę, więc na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. 

Czas jednak biegnie nieubłaganie, a gwiazda "M jak miłość" i "Rodzinki.pl" z roku na rok jest coraz starsza. To jednak dla niej nie problem, bo wizualnie wcale się nie starzeje. Wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że młodnieje w oczach. 

Reklama

Kożuchowska oddaje się nie tylko sztuce aktorskiej. Uwielbia spędzać czas w sieci i aktywnie prowadzi Instagrama. Jej profil obserwuje ponad milion użytkowników.

Aktorka postanowiła wykorzystać ogromny sukces do czynienia dobra. Za pośrednictwem internetu organizuje akcje charytatywne, atrakcje dla fanów oraz nieustannie wspiera obserwatorów w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Czasem chwali się wirtualnym fanom zdjęciem z lat młodości. Nie inaczej stało się przy okazji najnowszego posta. Małgorzata udostępniła zdjęcie z początku swojej kariery.

"Chudy, ale byk. Tyle w kwestii komentarza" - napisała.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Jedni twierdzili, że aktorka obecnie wygląda zdecydowanie lepiej, a inni wychwalali jej cudowną urodę lat młodzieńczych.

"Powiem pani szczerze... teraz jest pani ładniejsza", "Pięknie pani wyglądała", "Bestialsko piękna", "Jaka szczuplutka!" - rozpisywali się pod zdjęciem.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje