Reklama

Reklama

Maja Sablewska na śmiałym zdjęciu

Maja Sablewska świętowała niedawno swoje 40. urodziny. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym dla niej zdjęciem oraz szczegółami na temat tego, jak spędziła ten szczególny dzień.

Maja Sablewska od wielu lat zajmuje się karierami polskich muzyków. Była związana z zespołem "Virgin", a później skupiła się na solowej karierze Dody, Toli Szlagowskiej, Edyty Górniak oraz Mariny Łuczenko. Oprócz tego Sablewska jest dla wielu Polek ikoną mody. Kobieta jest bardzo pewna siebie i świadoma swojego ciała, co często podkreśla w mediach społecznościowych.

Reklama

Maja skończyła niedawno 40 lat. Okrągłe urodziny postanowiła uczcić w bardzo niecodzienny sposób. Ze względu na pandemię koronawirusa nie mogła odprawić hucznej imprezy, czy choćby spędzić dnia z grupą najbliższych przyjaciół. Dlatego poświęciła się głębokim kontemplacjom na temat życia i dalekiej przyszłości.

Co więcej, podzieliła się z instagramowymi obserwatorami śmiałą fotką. To nie pierwszy raz, gdy Sablewska udostępnia na Instagramie półnagie zdjęcie. Gwiazda jest bardzo dumna ze swojego ciała i nie ma problemu z nagością.

Maja zapozowała na balkonie, przykryta jedynie kołdrą.

"Jestem wam wszystkie bardzo wdzięczna za wszystkie życzenia, które dostałam w dniu moich urodzin. A urodziny były to niezwykłe, magiczne, pełne przemyśleń" - wyznała w poście.

Fani nie szczędzili komplementów na temat jej figury i świetnej kondycji.

"Wow, chciałabym być taką hot 40-tką", "Idealna!", "Petarda!" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Mai Sablewskiej!

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | koronawirus | urodziny gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje