Reklama

Reklama

Maja Ostaszewska ma nową fryzurę

Maja Ostaszewska po wielu latach zdecydowała się przejść metamorfozę. Zmieniła fryzurę, a efektami wizyty u fryzjera podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Jak teraz wygląda znana aktorka?

Maja Ostaszewska to 48-letnia polska aktorka, która od lat zachwyca talentem, charyzmą i nienaganną prezencją. Ma wielu fanów, z którymi pozostaje w kontakcie również w mediach społecznościowych.

Reklama

Artystka od lat nie zmieniała swojego wizerunku dla samej siebie. Jej metamorfozy były związane przede wszystkim z jej pracą na planie. Kolejne uczesania, w których można było ją zobaczyć, to rezultat tego, czego wymagała od niej dana rola. 

Ostatnio jednak gwiazda postanowiła, że dla samej siebie zdecyduje się oddać w ręce specjalisty od modnych fryzur i pożegna swoją charakterystyczną grzywkę zaczesaną na bok. 

Efektami podzieliła się na swoim instagramowym profilu. 

Jak teraz wygląda Maja Ostaszewska?

Nowa fryzura Mai Ostaszewskiej zachwyciła jej fanów i nic dziwnego, bo znana aktorka wygląda teraz świeżo i sprawia wrażenie, jakby odmłodniała o kilka dobrych lat.
"Choć wielu osobom może się to wydać nader błahe, żeby o tym pisać, dla mnie ma znaczenie. Uświadomiłam sobie, że od bardzo dawna, może nawet kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej. Że ciągle to były zmiany do ról, potem cierpliwe utrzymywanie głowy w tej samej formie dla kontynuacji. Nie żebym tego nie lubiła, przeciwnie uwielbiam zmieniać się w postaci, które gram. Szukać ich wewnętrznego i zewnętrznego kształtu, pozwalać im dojrzewać we mnie. Oddaję im pole i fascynuje mnie obserwacja siebie w obcowaniu z nimi. Ale jakie to przyjemne i symboliczne posłuchać na co ma się ochotę. Na jaki kształt siebie, pozornie (bo zawsze jakiś jest) bez powodu. Nawet jeśli wszyscy odradzają, nawet jeśli tylko mnie będzie się podobać. Tak po prostu zrobić coś dla siebie" - wyznała artystka w swoim poście, dalej dziękując Piotrowi Hullowi za metamorfozę".

Jak wam się podoba metamorfoza Mai Ostaszewskiej? 

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 

Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska | gwiazdy | fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje