Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz pokazała nowe mieszkanie

Co wtorek o 22:00 w telewizji Lifetime pokazywany jest nowy program poradniczo-rozrywkowy "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd". W programie ekipa ekspertów odwiedza domy znanych Polaków, by polepszyć ich przestrzeń życiową - te mieszkania wymagają jedynie drobnych poprawek, by stały się idealne. Prowadzącą program jest znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianka Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

W czwartym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Maję Bohosiewicz, polską aktorkę znaną między innymi z filmów "Wojna męsko-żeńska", "W ciemności" czy "Pokaż kotku co masz w środku". Maja jest prywatnie mamą Zacharego i Leoni. W programie Maja oprowadzi Kasię po swoim monochromatycznym wnętrzu i podzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. "Wydaje mi się, że kobiety po porodzie zbyt często tracą poczucie humoru - wyznaje Maja. Są takie pospinane, już nic nie wolno, nie wolno żartować."

Reklama

Przeprowadzka do nowego domu nie obyła się bez przygód. "Mieszkaliśmy w bloku na przeciwko. Postanowiliśmy, że musimy się przeprowadzić, gdyż w drodze było już drugie dziecko. Niewiele myśląc w czwartek znaleźliśmy mieszkanie, a w poniedziałek był już obiad na nowym stole", wspomina aktorka.

W sypialni gwiazdy uwagę Kasi Bujakiewicz przykuje brak łóżka z prawdziwego zdarzenia. Prowadząca postanowi, że to właśnie temu wnętrzu potrzebny będzie mały lifting.

Czy metamorfoza sypialni przypadnie Mai do gustu? Przekonamy się w nowym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime.

Premiera we wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje