Reklama

Reklama

Magdalena Stużyńska pochwaliła się nową fryzurą

Po tym jak w ramach odmrażania gospodarki otwarto salony fryzjerskie, tłumy Polaków ruszyły farbować, ścinać i prostować . Efektem wielu wizyt są metamorfozy, które mają poprawić wygląd i humor po tygodniach narodowej kwarantanny. Na zmianę w wyglądzie zdecydowała się m.im. Magdalena Stużyńska.

Magdalena Stużyńska to aktorka, której miłośnikom polskich seriali nie trzeba przedstawiać. Gwiazda popularność zyskała dzięki roli Marcysi w serialu Złotopolscy, później pojawiała się w "Na dobre i na złe", "Hotelu 52" i "Rodzince.pl". Jednak jej najbardziej znaną i lubianą kreacją jest Anna w serialu "Przyjaciółki".

Reklama

Teraz telewidzowie będą musieli przyzwyczaić się do nowego wyglądu swojej ulubionej gwiazdy. Magdalena zdecydowała się bowiem zdecydowanie skrócić włosy. Efektami fryzjerskiej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. "Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!", napisała pod zdjęciem.

W komentarzach nie brakowało zachwytów: "O rany jaka zmian !!!, super cudnie", "Fantastycznie! Pani młodnieje z wiekiem!!!!", "Bardzo ładnie wyglądasz, jesteś bardzo odważna", czytamy pod zdjęciem aktorki.

A co wy sądzicie o tej zmianie? Korzystna?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje