Reklama

Reklama

Magdalena Ogórek w naturalnym wydaniu

Magdalena Ogórek przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze prezentuje się nienagannie. Eleganckie stylizacje i starannie wykonany makijaż to ważne elementy jej wizerunku. Niedawno była kandydatka na prezydenta zdecydowała pokazać się swoim fanom w naturalnym wydaniu. Nie mogli się na nią napatrzeć!

Magdalena Ogórek to jedna z najbardziej interesujących prezenterek telewizyjnych w Polsce. Zanim pojawiła się w TVP Info, cały kraj poznał ją jako kandydatkę na urząd prezydenta RP. 

Reklama

Chociaż w wyborach zajęła piąte miejsce, zyskała sympatię wielu Polaków. Inteligentna i atrakcyjna polityk bardzo szybko zdobyła wielu fanów w całym kraju. Magdalena Ogórek jest dobrze wykształcona, a jej wypowiedzi dowodzą elokwencji, jednak niewielu wie, że ma na swoim koncie również epizodyczne role w filmach i serialach. 

Zagrała między innymi w takich produkcjach, jak: "Los Chłopacos" oraz "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Mogliśmy ją również podziwiać w "Lokatorach". 

Niezależnie od tego, gdzie się pojawia, zawsze wzbudza zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu 41-letniej prezenterce nie brakuje charyzmy i urody. 


Niedawno Magdalena Ogórek udowodniła, że nie tylko w pełnym makijażu wygląda rewelacyjnie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, które jest dowodem na to, że jest naturalnie piękna. 

Zobaczcie sami! 

Magdalena Ogórek na tegoroczne wybory pojechała bez makijażu, a pod opublikowanym przez nią zdjęciem bardzo szybko pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Fani komplementowali w nich subtelną urodę atrakcyjnej prezenterki. Naszym zdaniem, była kandydatka na prezydenta w naturalnym wydaniu prezentuje się bardzo świeżo i atrakcyjnie. Uważamy, że wcale nie musi się mocno malować, bo jest naturalnie piękna. 

A wy, co myślicie? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | polityka | gwiazdy | makijaż

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje