Reklama

Reklama

Magda Gessler zdradziła przepis na idealny rosół

Znana restauratorka postanowiła zdradzić swoim fanom przepis na idealny rosół. Jesteście ciekawi, co Magda Gessler do niego dodaje?

Magda Gessler nie lubi marnować wolnego czasu. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. 

Reklama

Restauratorka regularnie publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia i filmiki. Pokazuje na nich, jak wygląda jej codzienne życie. 

Po nowych zdjęciach Magdy Gessler wyraźnie widać, że czas izolacji jej służy. Wygląda fantastycznie, coraz lepiej się ubiera. 

Nie da się również nie zauważyć, że w ostatnim czasie zrzuciła kilka kilogramów. Na fotografiach sprawia wrażenie dużo szczuplejszej niż jeszcze kilka tygodni temu. 

Jednak ostatnio Magda Gessler, zamiast zdjęć swojej sylwetki woli publikować krótkie materiały wideo, na których widać, jak przygotowuje potrawy. Dzięki temu fani mają okazję zaczerpnąć od niej wiedzy kulinarnej. 

Jak wiadomo, rosół jest jedną z ulubionych zup Polaków. Popularna restauratorka doskonale o tym wie, bo niedawno to właśnie ta potrawa zagościła na jej instagramowym profilu. 

Zobaczcie, jak rosół przygotowuje Magda Gessler:

Tajemny składnik, który nadaje zupie wyjątkowego smaku to pomidor. Znana restauratorka do rosołu dodaje również zieloną pietruszkę oraz lubczyk. 

Magda Gessler nie oszczędza na warzywach, co widać na załączonym filmiku. Jej potrawa sprawiła, że niektórym zaburczało w brzuchach. 

Jedną z takich osób jest projektant Dawid Woliński, który w komentarzu pod krótkim wideo napisał, że na jego widok zgłodniał. 

A wy, jakie macie sposoby na idealny rosół? 

Zobacz także:

***#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Gessler | gwiazdy | rosół

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje